Zor durumdaki şirketler hukuki olarak nasıl kurtarılabilir?

Şirketler ekonomik krize karşı ne yapmalı ?

Şirketlerde kriz nasıl yönetilir ?

Kriz döneminde yapılması gerekenler nelerdir ?

Dünya ve Türkiye’deki şirketleri, orta ölçek ve küçük ölçekli firmaları zor bir mücadelenin içine itiyor. Ayakta kalmak için büyük mücadeleler veren firmalar, bir noktadan sonra finansal olarak dar boğaza düşüp, borçlarını ödeyemez duruma geliyorlar.

Türkiye’de bu durumda olan binlerce şirket olduğu ifade ediliyor. Bu duruma düşmüş olan bir şirket için çoğunlukla yolun sonuna gelindiği düşünülse de aslında her şey bitmiş değil. ‘Her şeyden önce bir şirket krize de olabildiğince hazırlıklı olması gerekiyor.

Bu ifadeler, zor durumdaki şirketleri hukuki yollarla kurtarma konusunda başarılarıyla tanınan Avukat İbrahim Berk’e ait. İbrahim Berk, YenimesajTV için zor durumdaki şirketlerin darboğazdan kurtulabilecekleri hukuki yolları açıkladı.

Avukat İbrahim Berk’in Yeni Mesaj Gazetesindeki video haber linki tıklayınız

Hukukist Avukatlık Ofisi

Bu sitede yazılanlar genel bilgi mahiyetindedir. Sitemizdeki makaleler fikri bir çalışmanın ürünü olarak telif hakları ile korunmaktadır. Makalelerin tamamı kaynak gösterilse dahi iktibas edilemez. Alıntı kuralları çevçevesinde bir paragraflık kısmen alıntı yapılarak ve kaynak olarak link verilerek alıntı yapılabilir.

SOSYAL MEDYA

Bize Ulaşın

Talatpaşa Cad. No:42/7 Bahçelievler / İSTANBUL

0543 883 77 70

info@hukukist.com/

www.hukukist.com/

× Whatsapp Hattı