Hakkımızda

HUKUKist Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık ofisimiz, tecrübeli kadrosu ile İstanbul’da faaliyet yürüten avukatlık ve hukuki danışmanlık ofisidir. Hukuk Büromuz; Güçlü, Güvenilir, Şeffalık, Verimlilik ve Rapor verebilirlik ilkeleri ile çalışmaktadır.

Müvekkillerimizin hukuki haklarını en iyi şekilde savunmak için; yeni mevzuat ve güncel Yargıtay içtihatlarını sürekli takip etmekteyiz. Gerektiğince teknik konularda uzmanlardan ve danışman akademisyenlerin mütalaalarına başvurarak hukuki sorunlarınıza en rasyonel ve kişiye özel çözüm üretmekteyiz.

Hakkınız için mücadele etmek, usulünü bilmekle olur. Hukuki yolu bilmeden acele ile yanlış dava açmak hem zaman kaybına hem de hak kayıplarına yol açacaktır. “Eğer bir ağacı kesmek için bir saatim olsaydı, ilk kırk beş dakikada sadece baltamı bilerdim.” özlü sözü hukuk mücadelesine girmeden önce profesyonel hukuki hazırlığı gerektirmektedir. “Hakkınızı aramak ve haksıza haddini bildirmek için tecrübeli bir avukatla hukuki yardımına ihtiyacınız vardır.

Hukuki danışma neticesinde kısa olsa bir hukuki cevabın gerisinde Avukatın zorlu hukuk eğitimi ve yılların dava tecrübesi vardır. Bu nedenlerle hukuki danışmanlık ücretinin ödenmesi emeğe saygı ve danışmanlık ücreti ödeyen diğer kişilere de haksızlık olmaması içindir.

Danışmanlık ücretini, dava vekalet ücretini ve dosya kredi kartınız ile Türkiye Barolar Birliğinin Avukatlara sağladığı yüksek güvenlikli Elektronik Tahsilat sistemi aracılığıyla peşin veya taksitli olarak yapabilirsiniz.

 

Hukukist Avukatlık Ofisi

Bu sitede yazılanlar genel bilgi mahiyetindedir. Sitemizdeki makaleler fikri bir çalışmanın ürünü olarak telif hakları ile korunmaktadır. Makalelerin tamamı kaynak gösterilse dahi iktibas edilemez. Alıntı kuralları çevçevesinde bir paragraflık kısmen alıntı yapılarak ve kaynak olarak link verilerek alıntı yapılabilir.

SOSYAL MEDYA

Bize Ulaşın

Talatpaşa Cad. No:42/7 Bahçelievler / İSTANBUL

0543 883 77 70

info@hukukist.com/

www.hukukist.com/

× Whatsapp Hattı