AV. RECEP BAHAR

1970 yılında Trabzon’da doğdu. İlköğrenimini Trabzon’da, orta öğrenimini ise İstanbul’da tamamladı. 1992’de Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini, 2000’de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Avukatlık stajını 2001’de İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi’nde tamamladı. 1989-1995 yılları arasında profesyonel turist rehberliği, 1994-2019 yılları arasında çeşitli medya kuruluşlarında haber dairesi yöneticiliği yaptı.

Birçok Türk firmasının başta Çin, Güney Kore, Almanya ve İsviçre şirketleri olmak üzere çeşitli ülke şirketleriyle yaptığı sözleşmelerin oluşturulmasına katkıda bulundu. Çin, Japonya, Güney Kore, Tayvan, Tayland, Malezya, Hong Kong ve Endonezya’ya çok sayıda uluslararası ticari danışmanlık amaçlı seyahatte yer aldı. İleri düzeyde İngilizce, ileri seviyeye yakın düzeyde Almanca ve Arapça, orta seviyede İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca biliyor.

Hukukist Avukatlık Ofisi

Bu sitede yazılanlar genel bilgi mahiyetindedir. Sitemizdeki makaleler fikri bir çalışmanın ürünü olarak telif hakları ile korunmaktadır. Makalelerin tamamı kaynak gösterilse dahi iktibas edilemez. Alıntı kuralları çevçevesinde bir paragraflık kısmen alıntı yapılarak ve kaynak olarak link verilerek alıntı yapılabilir.

SOSYAL MEDYA

Bize Ulaşın

Talatpaşa Cad. No:42/7 Bahçelievler / İSTANBUL

0543 883 77 70

info@hukukist.com/

www.hukukist.com/

× Whatsapp Hattı