AVUKAT KAZIM ÜSTÜN

Avukat Kazım Üstün

Hukuk Ofisimizin kurucularından Av. Kâzım ÜSTÜN 1974, Artvin Doğumludur. Artvin Kâzım Karabekir Lisesinden mezun olmuştur. Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde okumuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olmuş ve Avukatlık Stajını İstanbul Barosunda yapmıştır. Aynı zamanda marka vekilliği yetkisi vardır. 2001 yılından beri 27602 sicil no ile İstanbul’da serbest avukatlık yapmaktadır.

Bilişim Hukuku, Kişisel verilerin korunması, Basın Hukuku, Şirket hukuk müşavirliği, Miras Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kamulaştırmasız el atma davaları, İcra Hukuku, Marka, Patent ve Telif haklarından kaynaklanan hukuki sorunlar, Tazminat ve alacaklar konularında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Av. Kâzım ÜSTÜN’ün katıldığı seminer ve programlardan bazıları şunlardır: Türkiye’de Yapay Zeka Hukuku açık çalıştayı, İş sağlığı ve güvenliği hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku Meslek içi seminerleri

Hukukist Avukatlık Ofisi

Bu sitede yazılanlar genel bilgi mahiyetindedir. Sitemizdeki makaleler fikri bir çalışmanın ürünü olarak telif hakları ile korunmaktadır. Makalelerin tamamı kaynak gösterilse dahi iktibas edilemez. Alıntı kuralları çevçevesinde bir paragraflık kısmen alıntı yapılarak ve kaynak olarak link verilerek alıntı yapılabilir.

SOSYAL MEDYA

Bize Ulaşın

Talatpaşa Cad. No:42/7 Bahçelievler / İSTANBUL

0543 883 77 70

info@hukukist.com/

www.hukukist.com/

× Whatsapp Hattı